Image
Аутор: Natalija

РЕЗУЛТАТИ СПОРТСКИХ ТАКМИЧЕЊА ПОВОДОМ ДАНА ОПШТИНЕ

Aug-22-2019  |  Спорт

autosiki

 

     

 

 

Богат спортски садржај.

У организацији Установе за физичку култуиру ''Спортски центар'', током манифестације Дани Преображења, одржано је низ   спортских такмичења .

БАСКЕТ   3 НА 3

Млађа категорија :  Средња школа: Сениори:
3.H2 3.Вандали  3.Амигоси
2.Мачори 2.Ботуња  2.Рокци
1.Оги и делије 1.Рокци 1.Добар домаћин


 

 

НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА:

3.Вукајловићи

2.Генге

1.Arbat fruits

OДБОЈКА (м)                                                                    ОДБОЈКА(ж)

3.Обала Слоноваче                                                            3.Teim

2.Амигоси                                                                          2.Оаза

1.Пензионери                                                                     1.Микаса

 

ТЕНИС

Прва категорија                                                   Друга категорија                        Трећа категорија

3.Дуња Јанковић и Матеја Милановић                    3.Огњен Николић                           3.Дејан Лапчевић

2.Никола Живковић                                               2.Урош Костић                                2.Славко Михајловић

1.Анђела Вукајловић                                              1.Душан Марковића                       1.Игор Илић

 

ПЛИВАЊЕ

Први и други разред

1.Лена Врачаревић                                1.Илија Вукајловић

2.Тања Недељковић                              2.Петар Ковачевић

3.Јана Грујић                                            3.Михајло Шакић

 

Трећи и четврти разред:

1.МилицаМиленковић                           1.Михајло Марковић

2.Кристина Луковић                                 2.Лазар Стошовић

3.Тамара Грчак

Пети и шести разред :                             Седми и осми разред(м):

1.Божидар Шакић                                          1.Александар Миљојковић

2.Ђорђе Којић                                                  2.Alexandre Bellot

3.Дарко Добродолац                                   3.Душан Марковић

Осми разред основне и први разред средње школе (ж):

1.Маја Вељаноски

2.Милица Панић

Први и други разред средње школе(м):

1.Душан Лукић

2.Лука Алексић

3.Урош Кнежевић

Трећи и четврти разред средње школе:

1.Павле Марковић

2.Павле Којић

 

Сениори:                                                                                       Ветерани:

1.Предраг Симић                                                                        1.Душан Лукић

2.Матеја Лазаревић                                                                    2.Саша Павловић

3.Адам Грбић и Марко Видојевић                                                3.Стефан Лазаревић и Душан Бургић

 

ШАХ

1.Радољуб Вукојичић

2.Власта Московљевић

3.Алекса Раденковић

 

Thumbnail 1

 


WEB PREPORUKE