РЕЗУЛТАТИ СПОРТСКОГ ВИКЕНДА

Apr-27-2021  |  Спорт

Thumbnail 1

Протеклог викенда бруски фудбалери без пораза.

У  23. првенственом колу Зоне,, Запад" головима  Вукојевића у 18 и 89 минуту, екипа Копаоника је резултатом 2:1 савладала  Благотин за коју је стрелац јединог поготка у 72 минуту био Мачужић.

У 24. колу Копаоник је домаћин екипи Левча из Рековца. Утакмица се игра у суботу 01.05.2021 у 16:30 .

Екипа ФУД-а протеклог викенда, у 30.колу Прве расинске окружне лиге , у гостима је поражена од екипе Мачковац резултатом 2:1.Стрелци за домаћу екипу били су Андрејић у 65 и Стевановић у 81 минуту , а пораз је у 20 минуту ублажио Николић.

На терену у Разбојни, лопта је  у мрежи завршила четири пута, по два пута са обе стране. Тако се завршио и сусрет Доњи Копаоник- Жабаре. Стрелци за домаћу екипу Лазић у 9 минуту и Крстовић у 41. из пенала , док су гости славили у 21 минуту када је гол постигао Милојевић и у 47 Лапчевић.

У наредном, 31.колу ФУД и Доњи Копаоник су слободни.

Као и у Разбојни , бодови подељени и у Златарима. Језеро- Бели орлови  2:2.

У наредном 24.колу Друге расинске окружне лиге , Језеро гостује екипи Градца из Плочника .Утакмица се игра 30.04 .2021 у 17 часова.