ЈЕЗЕРО И ОФК КОПАОНИК ПОДЕЛИЛИ БОДОВЕ

Aug-29-2022  |  Спорт

Thumbnail 1

Голови Кнежевића(28.мин.) и Радовића(73.мин.).

У 4. колу Друге расинске окружне лиге ОФК Копаоник 1931 гостовао је екипи Језера из Златара. По веома лошем терену за игру гости су први стигли  до гола у  28. минуту а стрелац је био млади Урош Кнежевић.

Домаћин је стигао до изједњачења тек у 73. минуту а Радовић је постиго гол. Могли су фудбалери ОФК Копаоника да победе, можда и остваре убедљивији резултат да су две веома добре шансе које је имао Предраг Вукојевић искористили. У првој ситуацији када Вукојевић излази сам пред голмана Савића, а по мишљењу судиске тројке био у недозвољеној позицији и код друге када је направио фаул у нападу.

У наредном  колу ОФК Копаоник дочекује екипу Рибника а утакмица је на програму наредног викенда .

Језеро - ОФК Копаоник 1931 1:1 (0:1)

Златари - Стадион крај Језера. Гледалаца 50. Судија: Дејан Милетић (Крушевац) 6.Стрелци: У. Кнежевић 28. минуту за ОФК Копаоник 1931 и Радовић у 73. минуту за Језеро. Играч утакмице: Марко Радовић.

Језеро: Савић 6,5, Марковић 6,5, Раденковић 6,5, Стевановић 7, Симић 7, Ралић 6,5, Ф.Богићевић 7(Трошић -), Радовић 7,5, Томић 7, С.Богићевић 6,5, Вучковић 7.

ОФК Копаоник 1931: Николић 7, Поповић 6,5 (Н.Ђокић 6,5), У.Кнежевић 7, Митровић 6,5, Даниловић 7, Вилимоновић 7, Н.Кнежевић 7, Вукојевић 7, Бургић 6,5, Ковачевић 6,5, Максимовић 6 (С.Ђокић -).

Насупрот сусрета Језера и ОФК Копаоника у коме су у локалном дербију подељени бодови, фудбалери Доњег Копаоника су на домаћем терену, резултатом 2:3, поражени од екипе Омладинац.

Наредног викенда екипа из Разбојне гостује екипи Младост.

Као и у претходном првенственом колу, фудбалери Копаоника ни јуче нису изашли на терен,а није одигран ни сусрет петог кола Прве расинске окружне лиге у коме је ФУД требало да гостује Себечевцу.