ФУД ЛИДЕР ПРВЕ РАСИНСКЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

Nov-29-2021  |  Спорт

Thumbnail 1

Завршен јесењи део првенства.

ФУД је у завршници јесењег дела првенства победома над екипом Горњи Степош у гостима , резултатом 0:2, потврдио свој лидерски статус на табели Прве расиснке окружне лиге. Голове за ФУД постигли су у 23. минуту Врачаревић и  у  четвртом минуту другог полувремена Чоловејић.

Брусјани су после 17 првенствених кола у 16 одиграних сусрета имали 11 победа, 3 нерешена резултата и 2 пораза.За  Фудом на табели следе Виноградар са 34 и Слога из Ћићевца са 33 бода.

Јесењи део такмичења у Другој расинској окружној лиги  завршено је минулог викедна. Језеро 2017  зиму дочекује на 6. месту са 27 бодова а Доњи Копаоник на осмом месту и четири бода мање.

Бруски Вукови играли су и овог викенда. На гостовању у Јагодини  пионири су од домаће екипе Јуниор поражени резултатом 3:1,  а петлићи  4:0.

На табели  Друге лиге пионира ФС РИС Север Вукови се налазе на 12. месту са осам  бодова, а петлићи  са 9 бодова на 11. месту Друге лиге петлића ФС РИС Север  .