Image
Аутор: Natalija

21.АТЛЕТСКИ МЕМОРИЈАЛ ''ГОРАН РАИЧЕВИЋ''

May-06-2022  |  Спорт

Thumbnail 1

 

     

 

 

У спомен на славног атлетичара.

 

У организацији Установе за физичку културу ''Спортски центар'' и АК '' Горан Раичевић'' данас је под покровитељством Општине Брус на градском стадиону у Брусу, после двогодишње паузе, одржан 21.Атлетски меморијал ''Горан Раичевић''.

После химне ''Боже правде'' и одавања поште славном атлетичару, Меморијал је отворила председница Општине Валентина Милосављевић.

''Част ми је и задовољство да отворим 21.Атлетски меморијал '' Горан Раичевић''. Нека буде у спортском духу, без повреда и лагано. Трчите.Будите сви ви Горан Раичевић.Пре свега будите добри и племенити људи, као што је био Горан Раичевић и нижите што више успеха у свом животу,'' рекла је председница поздрављајући учеснике Меморијала.

 

 

У име породице обратио се син Никола који је овом приликом изразио наду да ће Меморијал следеће године бити враћен на улице Бруса, с обзиром да је Горан био непобедив у уличним тркама.

''Ја бих да вам се захвалим што смо данас сви заједно овде и што заједно помажемо да се очува дело Горана Раичевића.Надам се да ћемо наставити традицију одржавања овог меморијала и надам се да се следеће године враћамо на улице Бруса , да направимо много више, оно што је Горан заслужио.''

 

Програмом Меморијала трачано је 14 трка.

Предшколци, 200м

дечаци

1. Рацко Костић

2. Петар Николић

3. Јанко Чолић

 

девојчице

1.Ела Здравковић

2.Мила Миљковић

3.Миња Младеновић

 

 

Пионири, први и други разред,400м

дечаци

1.Лука Лазаревић, Разбојна

2.Лазар Рилак,Брус

3.Борис Ђокић, Брус

 

девојчице

1.Неда Лазић, Разбојна

2.Лена Чоловејић, Брус

3.Ана Марија Вуковић, Брус

 

Пионири, трећи и четврти разред,600м

дечаци

1.Вукашин Тачић, Брус

2.Тадија Мијајловић, Брус

3.Матеја Здравковић,Брус

 

девојчице

1.Уна Милисављевић, Брус

2.Уна Недељковић, Брус

3. Нађа Ђорђевић, Брус

 

Пионири, пети и шести разред, 800м

дечаци

1.Вељко Јеличић, Брус

2.Матеја Милановић, Брус

3.Милош Павличевић, Брус

 

девојчице

1.Андријана Стевановић, Брус

2.Дивна Весић, Брус

3.Јована Симић, Брус

 

Пионири, седми и осми разред, 800м

дечаци

1.Оливер Јовановић, Брус

2.Огњен Николић, Брус

3.Дарко Добродолац, Брзеће

 

девојчице

1.Анђела Терзић,Брус

2.Андријана Павловић, Брус

3.Лара Мијаиловић, Брус

 

Омладинци, први и други разред, 800м

 

1.Андрија Обрадовић, Брус

2.Лука Пуношевац,Брус

3.Страхиња Вукајловић,Брус

 

Омладинке, први и други разред, 800м

 

1.Сара Обрадовић, Брус

2.Мина Дељанин, Брус

3.Милијана Арсић, Жуње

 

Омладинци, трећи и четврти разред, 800м

 

1.Урош Ђорђевић, Игрош

2.Лазар Терзић, Брус

3.Божидар Здравић, Брус

Урош Кнежевић, Брус

 

Омладинке, трећи и четврти разред, 800м

 

1.Сања Ђокић, Брус

2.Емина Миленковић, Брус

3.Сања Марковић, Брус

 

 

Miletic

 


WEB PREPORUKE